Poznáte ten pocit, keď máte niečo priamo pred očami, ale všimnete si to až po rokoch? Tak to bolo aj u nás. Spoznali sme sa na osemročnom gymnáziu na Grösslingovej 18. Na Gamči sme spolu strávili značnú časť života od prímy po oktávu. Sedeli sme v rovnakej triede, po škole spolu chodievali do kaviarní a prežili sme strednú ako spolužiaci, ktorí pri debatách o budúcnosti rozoberali všetko možné, len nie to, že raz skončia spolu (OG bratislavská kaviareň). Museli sme z Gamče odísť na vysokú školu, každý do iného mesta, aby nám došlo, že (na kávu) chceme chodiť spolu. Trvalo to síce viac ako 8 rokov, ale predsa len nám to nakoniec trklo. Zo spolužiakov sa stali partneri a po 9 rokoch vzťahu sme pripravení na náš doteraz najväčší spoločný krok.
Terezka má rada slovné hračky. Napríklad, vždy, keď ide na Téryho chatu, tak je celá vysmiata, že ide Terynka na Terynku. Raz tam bola aj 15.10. (Terynka na Terynke na Terynku)! To vyhlásila, že lepšie to už nebude. . Ale potom Matúš prišiel s nápadom, že spravíme fotku pod Terynkou, nad Terynkou, aj na Terynke. Tak máme. A bolo to lepšie :))