A Zsombolyai utca Bartók Béla út felőli részén bőven akad az utcán parkolóhely, hétvégén ingyenes.
A félsziget külső parkolója sorompós és fizetős, csak bankkártyával lehet kiegyenlíteni. Kihajtásra csak 5 perc van, érdemes igyekezni.