Parkování je zajištěno a je zde
možnost přespání na pozemku ve stanu - v případě zájmu o tuto formu noclehu, si prosím, vezměte stan a spacák s sebou.
Vezměte si s sebou nějakou hotovost na bar - placené bude pouze pivo a vybrané nealko.
Nutný je vlastní odvoz, nemáme zajištěnou dopravu pro hosty, ani jejich odvoz.
Doporučujeme přijet autem, MHD je daleko.
V případě dotazů, pište prosím na můj WhatsUp: + 420 607 497 849 (Annamarie)
Question
Pokud bude pršet, máme se kde schovat?
Answer
Ano, na statku je "konírna", která zde bude jako alternativa pro mokrou svatbu. Věříme však, že pršet nebude - nesmí :P
Také raut a posezení bude pod velkým stanem.
Question
Bude na místě i vegan či vegetariánská alternativa jídla?